Tere!

Olen Gerli! Vabal ajal elan köögis. Kuna mingil veidral põhjusel pakuvad mu järeleproovitud retseptid tihti sõpradele/tuttavatele huvi, siis otsustasingi teha avaliku blogi, et kõigil oleks lihtsam mu tegemisi jälgida ^^

Don’t judge the pictures, sest kõik on telefoniga tehtud ja kodus korralikku valgust pole, rääkimata ruumist, kus kauneid pilte teha ilma, et midagi jubedat taustaks jääks :D

Kõik (soolase toidu) portsud on arvestatud selle järgi, et kõht saaks täis ühel korraliku isuga mehel ja keskmise isuga naisel :P

And a little about me…

  • Eelkõige meeldib mulle kokata mitte eriti tervislikku magusat…või siis tervislikku soolast. Mingi tasakaal peab ju olema :P Samas elukaaslasele rõõmu valmistamiseks tuleb vahel ikka rammusaid toite ka valmistada.
  • Kuna 25 aastat oma elust ei olnud ma nõus proovima midagi võõrast, siis now I’m trying to make up for it ja tahan kogu aeg midagi uut proovida. Ilmselt seepärast ei teegi ma ühtki toitu mitu korda. Ainsad asjad, mida keeldun söömast, on koriander ja magus soolases toidus (nt ananass pitsal või viinamarjad pastaroas), jälestuskülmavärinad tulevad lausa peale :D Kahjuks ei meeldi ka hallitusjuustud, kitsejuust ja ingver, kui need just toidu sisse ära peidetud pole.
  • Pole kunagi suur lihasõber olnud ja hetkel olen pesketaarlane ehk tarbin vaid mereande.
  • Kogused on siin blogis antud grammides, sest ma olen täpsusefriik ja miski ei aja mind rohkem närvi kui nt “2 suvikõrvitsat”.
  • Kaloreid loen ka. Neitsi tähtkujust, mis teha! Nii et TAI toitumisprogrammi abil arvutatud kaloraaži panen siiagi kirja.
  • Ma jumaldan kõndimist. Võiks tõsiselt maailma lõppu jalutada ilma, et ära väsiks. Seega käin võimaluse korral igal pool jala, mis mu lähedaste meelest just eriti tore pole. Aga Tallinn pole üldse nii suur linn kui te arvate!
  • Kokkamisest rohkem armastan vaid muusikat, mis on minuga olnud kogu elu (vastupidiselt kokkamisele, mille avastasin enda jaoks alles pärast ülikooli esimesse üürikasse kolides).
  • Kardan paaniliselt auto alla jääda, sõda ja vargaid.
  • Poes ei tohi mind küünalde, taimede, köögitarvikute ja põnevate toiduainete letti lasta, sest sinna ma jään.
  • Olen väga valiv selle suhtes, kellele end avan, nii et enamik võõraid peab mind halliks hiirekeseks. Tegelikult olen aga oma seltskonna kõige jutukam inimene, kel on kogu aeg vajadus midagi korraldada (et ikka kokata saaks!).

Jaga mõtteid

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s